Shade

Agentka.cz Praha  Technik jakosti

Technik jakosti

07.09.2018

Společnost ARMOTECH s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technik jakosti v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel ARMOTECH s.r.o.
Adresa pracoviště Ringhofferova 115
155 21 Praha
GEO: 50.054851, 14.293373
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné

Další informace

Místo výkonu práce:
Ringhofferova č.p. 115/1, Třebonice, Praha 5
Kontakt: Lukiyanets Sergey, tel.: 257 941 716 ( 8-17 hod.), e-mail: info@armotech.cz,
Pracovní náplň:
" Vedení a rozvíjení týmu kontrolorů kvality ve výrobním závodě
" Organizace vstupní kontroly materiálů;
" Kooperace s dodavateli tykající se kvality materiálů, vyřizování reklamací a kontrola plnění reklamací;
" Stanovení požadavků na kvalitu nakupovaných materiálů a vypracování s nimi spojených specifikujících dokumentů;
" Organizace kontroly kvality výrobků v rámci vývojově-testovacích prací;
" Organizace kontroly plnění seřizování strojů na všech úsecích výroby a kontrola kvality prvních následně vyhotovených výrobků;
" Organizace provedení dílčí a finální kontroly kvality zhotovených výrobků;
" Analýza příčin vzniku škod a výroby produkce neodpovídající kvality;
" Zajištění opatření ke snížení procenta vad ve výrobě;
" Pravidelné obnovování katolagů závad; plánů vstupních, průběžných a finálních kontrol; specifikací nakupovaných výrobků;
" Vyřizování dokumentace v rámci kontroly kvality hotových výrobků: protokoly, deklarace, certifikáty, apod.;
" Organizace včasného provedení kalibrace přístrojů;
" Účast na certifikaci produkce, výroby a systému kontroly kvality;
" Školení pracovníků oddělení technické kontroly.
Požadavky:
" Vzdělání technického zaměření
" Minimálně 5 letá pracovní zkušenost v oblasti kontroly kvality výrobků;
" Zkušenosti s řízením oddělení;
" Pokročilé organizační schopnosti a dovednosti v řízení;
" Znalost standardu ISO 9001
" Schopnost samostatně se rozhodovat a zpracovávat více úkolů najednou
" Pokročilý uživatel PC (MS Office, IS Helios)
" Analytické myšlení, proaktivita

již byla obsazena."

ID nabídky:  440623360