Shade

Agentka.cz Dobruška  Skladník/prodejce na skladu

Skladník/prodejce na skladu

14.09.2018

Společnost Dřevocentrum CZ, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník/prodejce na skladu v lokalitě Dobruška.

Zaměstnavatel Dřevocentrum CZ, s.r.o.
Adresa pracoviště Jiráskova 534
518 01 Dobruška
GEO: 50.2910134, 16.1497011
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 21 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Kontakt e-mailem dobruska@drevocentrum-as.cz.
Požadavky:
- dobré vystupování a komunikativnost
- spolehlivost, samostatnost a nasazení, obchodní a týmové dovednosti
- chuť pracovat a zdokonalovat se
- fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny)
- řidičský průkaz sk. B, VZV výhodou
- praxe a zkušenosti z tesařského nebo truhlářského oboru výhodou
- znalost práce na PC výhodou a možnosti dosažení vyšší mzdy
Náplň práce:
- skladování zboží, příjem/výdej
- formátování a olepování
- komunikace se zákazníky, obsluha zákazníků
Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení závislé na výkonu
- zázemí silné, stabilní české společnosti
- vzdělávání a možnost odborného růstu, zaměstnanecké výhody.

již byla obsazena."

ID nabídky:  440744960