Agentka.cz Sazovice  Operátoři (obsluha barvící linky prášková barva)

Operátoři (obsluha barvící linky prášková barva)

08.09.2018

Společnost KTP s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátoři (obsluha barvící linky prášková barva) v lokalitě Sazovice.

Zaměstnavatel KTP s.r.o.
Adresa pracoviště  217
763 01 Sazovice
GEO: 49.2300429, 17.5694571
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátoři podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Požadavky: zájem o práci, flexibilita, technické myšlení, bezúhonnost.
Náplň práce: obsluha traktu celé barvící linky práškovou barvou, organizace práce, kontrola kvality práce, souhra práce v kolektivu.
Výhody: zaměstnanecké připojištění, stravovací příspěvky a osobní benefity dle výkonu

již byla obsazena."

ID nabídky:  440893952

Další nabídky práce společnosti KTP s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Sazovice »