Agentka.cz Hrušovany u Brna  Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

09.09.2018

Společnost PLP INVEST Moravia s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) v lokalitě Hrušovany u Brna.

Zaměstnavatel PLP INVEST Moravia s.r.o.
Adresa pracoviště Jízdárenská 850
664 62 Hrušovany u Brna
GEO: 49.0304964, 16.5946629
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 13 500 až 16 200 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

První kontakt telefonicky (773689981 volat od 9:00 do 15:00) nebo osobně (Jarní 898/50, 614 00 Brno, od 9:00 do 13:00 každou středu)

Požadavky:
základní vzdělání nebo nižší střední odborné vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, vstřícné jednání - Pracovní úvazek plný - 40 hodin týdně, pružná pracovní doba, PD Po-Pá v rozmezí 6:00-22:00. víkendy volné, PD dle domluvy - možnost 8 nebo 12 hodinových směn.
Náplň práce: obsluha manipulačního zdvihacího zařízení, provádět úklid, chránit a pečovat o svěřenou techniku

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Jízdárenská 850 , 664 62 Hrušovany u Brna

již byla obsazena."

ID nabídky:  441029376

Další nabídky práce společnosti PLP INVEST Moravia s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Hrušovany u Brna »