Shade

Agentka.cz Zvěřínek  Pomocník valcíře

Pomocník valcíře

09.09.2018

Společnost TEMAC, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocník valcíře v lokalitě Zvěřínek.

Zaměstnavatel TEMAC, a.s.
Adresa pracoviště Nymburská 53
289 13 Zvěřínek
GEO: 50.153257, 15.005863
Úvazek třísměnný provoz
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce : stahování, ořezávání a rozstřihání desek na požadovaný rozměr, identifikace desek;
Požadujeme : časová flexibilita, týmovost; komunikativnost
Nabízíme: týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní pojištění

Zájemci se moho hlásit telefonicky od 6:00 do 14:00 nebo na e-mail.

již byla obsazena."

ID nabídky:  441032192

Další nabídky práce společnosti TEMAC, a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Zvěřínek »