Agentka.cz Lišov  Provozně technický pracovník do autoservisu ve slověnicích

Provozně technický pracovník do autoservisu ve slověnicích

01.02.2019

Společnost CORAX spol.s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Provozně technický pracovník do autoservisu ve slověnicích v lokalitě Lišov.

Zaměstnavatel CORAX spol.s r.o.
Adresa pracoviště Lišov
GEO: 49.0159734, 14.6083793
Úvazek turnusové služby
Plat 23 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce: Dolní Slověnice u Lišova parc. č. 814/3, Jihočeský kraj
Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika do firemního sevisu
Náplň práce: stanovvování diagnózy poruch, provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství, provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel, montáž dílů automobilového příslušenství.
Pracovní doba: krátký, dlouhý týden (7:00 hod. - 19:00 hod.).
Co Vám můžeme nabídnout: příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv, kvalitní pracovní zázemí, motivační platové ohodnocení, podporu ve vzdělávání a doporučení kontrétních kurzů i lektorů, mobilní telefon, stravenky, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu, pravidelné teambuildingové akce, firemní akce, školení
Co Vás čeká: budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují, slibujeme, že se nebudete nudit, budete řešit různorodé požadavky technického oddělení.
Co požadujeme:hledáme primárně někoho se znalostí v oboru LKW, ŘP sk. B, C výhodou, zodpověnou osobu se svědomitým přístupem k práci.

již byla obsazena."

ID nabídky:  441712896