Shade

Agentka.cz Husinec  Specialista nákupu pro veřejné zakázky

Specialista nákupu pro veřejné zakázky

15.09.2018

Společnost Ústav jaderné fyziky AV ČR, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Specialista nákupu pro veřejné zakázky v lokalitě Husinec.

Zaměstnavatel Ústav jaderné fyziky AV ČR, příspěvková organizace
Adresa pracoviště Hlavní 130
250 68 Husinec
GEO: 50.206208, 14.397372
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 24 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru (není podmínkou)
• pokročilá znalost práce na PC - Excel, Word
• orientace v hutních materiálech, elektru a výpočetní technice výhodou
• základní znalost angličtiny
• časová flexibilita, organizační a komunikační schopnosti
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• trestní bezúhonnost

Pracovní náplň
• podílení se na procesu nákupu materiálu a výpočetní techniky
• koordinace přípravy zadávací dokumentace
• realizace průzkumu trhu

Nabízíme
• práci na hlavní pracovní poměr
• stabilitu veřejné výzkumné instituce
• možnost absolvování odborných a jazykových kurzů
• pět týdnů dovolené
• příspěvek na stravování formou stravenek
• možnost každoročního čerpání příspěvku z FKSP pro volnočasové aktivity a dovolené
• příjemný kolektiv
• možnost zažádat o služební byt Akademie věd ČR

již byla obsazena."

ID nabídky:  441945344