Shade

Agentka.cz Vsetín  Komunitní pracovníci

Komunitní pracovníci

16.09.2018

Pracovní agentura Diakonie ČCE - středisko Vsetín hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Komunitní pracovníci v lokalitě Vsetín.

Agentura Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Další nabídky této agentury »
Adresa Vsetín
GEO: 49.3402653, 17.9929739
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné

Další informace

KOMUNITNÍ PRACOVNÍK
HLEDÁME: osobu s VOŠ/VŠ vzděláním v oboru sociální práce apod. (kvalifikace sociální pracovník dle Zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách), s výbornými komunikačními dovednostmi, která je velmi flexibilní, kreativní a zodpovědná, má odvahu dělat nové věci a hledat netradiční způsoby řešení. Trestní bezúhonnosti. Zkušenosti s terénní sociální a komunitní prací a ŘP B výhodou.
MÍSTO VÝKONU: Vsetín
NÁPLŇ PRÁCE: komunitní práce (sociální práce s komunitou, především formou terénní práce), vedení související dokumentace, tvorba metodických materiálů komunitní práce, zodpovědnost za obsahovou stránku realizace projektu komunitní práce.
NABÍZÍME: pestrou, nestereotypní a smysluplnou práci, možnost zavádět a realizovat inovativní metody sociální práce do praxe, možnost zkoušet a poznávat nové věci, metodickou a supervizní podporu, možnost seberozvoje, vzdělávání, seznámení s novými lidmi a kolegy z oboru; 5 týdnů dovolené, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny
PRVNÍ KONTAKT: p. Marta Doubravová, telefonicky na čísle: 739 244 872 nebo emailem na: doubravova.vsetin@diakonie.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  442105344