Shade

Agentka.cz Olomouc  Specialista zákaznické péče na HPP

Specialista zákaznické péče na HPP

28.10.2018

Společnost UniCall Communication Group s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Specialista zákaznické péče na HPP v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel UniCall Communication Group s.r.o.
Adresa pracoviště tř. Kosmonautů 1294
779 00 Olomouc
GEO: 49.5903072, 17.2686207
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1294/29, Olomouc.
Co vás čeká:
- kompletní zaškolení na náklady zaměstnavatele
- následně Vám bude svěřeno portfolio stávajících klientů, které budete aktivně oslovovat a seznamovat je s novinkami
Co požadujeme:
- minimálně odborné vyučení bez maturity
- uživatelskou znalost PC
- výborné komunikační dovednosti, bez vad řeči
- aktivní přístup k práci, spolehlivost
- chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se
S touto pracovní pozicí získáváte:
- hlavní pracovní poměr, prac. doba 8:30 - 17:00 v prac. dny, pondělí a středa 10:00 - 18:30 hod.
- hrubá mzda - základ 15.000 Kč + měsíční bonusy až do výše 20.000 Kč
- fixní plat + motivující bonusový a stravenkový systém
- nástupní bonus až 10 000 Kč (dle zvoleného úvazku)
- nárok na bonusy již od prvního dne, nečekáme na konec zkušební doby
- dotovaný firemní paušál s neomezeným tarifem
- příspěvek na školku, příspěvek na dopravu, pokud nejste z Olomouce
- firemní akce + 2x do měsíce firemní snídaně, nápoje na pracovišti - k dispozici zdarma
- vitamíny a doplňky stravy - k dispozici zdarma
Další výhody:
- bezbariérové kanceláře v reprezentativní administrativní budově CPI
- umístění ihned naproti vlakovému nádraží (výborná dostupnost/pokud nejste z Olomouce, nevznikají Vám další náklady na jízdné MHD)
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- reálná možnost kariérního růstu
- dlouhodobá spolupráce a mnoho dalšího
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu pro zaměstnance bydlící mimo Olomouc, příspěvek na školku, zvýhodněný firemní paušál, proplacení vstupní lékařské prohlídky, nástupní bonus, káva a čaje na pracovišti zdarma, vitamíny a doplňky stravy zdarma. Bonus za docházku - 10.000 Kč/čtvrtletí u HPP na 8 hod./den.
První kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 9:00 - 18:00 hod. nebo mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  442642688