Agentka.cz Valašské Meziříčí  Projektanti (Vzduchotechnika, Trubní, MaR, Silnoproud, Stavební, Technologie)

Projektanti (Vzduchotechnika, Trubní, MaR, Silnoproud, Stavební, Technologie)

28.02.2020

Společnost BLOCK a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Projektanti (Vzduchotechnika, Trubní, MaR, Silnoproud, Stavební, Technologie) v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel BLOCK a.s.
Adresa pracoviště U Kasáren 727
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4683795, 17.9800231
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 22 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi projektanti podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Pasivní

PROJEKTANTI (Vzduchotechnika, Trubní, MaR, Silnoproud, Stavební, Technologie)
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání - zaměření TZB, technika prostředí nebo stavební,
znalost práce na PC - AutoCAD, MS Office, popřípadě REVIT (možnost dalšího zaškolení),
vhodné i pro absolventy VŠ, praxe není podmínkou, schopnost týmové práce, technické
myšlení a kreativita, aktivní zapojení se do projektů a ochotu vzdělávat se, ochotu cestovat,
řidičský průkaz sk. B, znalost AJ, znalost RJ výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: navrhování systémů a tvorba projektů zařízení pro náročné technologické provozy ve farmacii, elektrotechnickém průmyslu a zdravotnictví (operační sály, JIP, ARO),
autorský dozor projektů na stavbě, komunikace se zákazníky, zpracování technických podkladů pro obchodní poptávky, nabídky a cenové kalkulace, praktická spolupráce při vývoji SW a uvádění navržených systémů do provozu, spolupráce s technology, jejichž požadavky se zpracovávají do projektu.
NABÍZÍME: práci v perspektivní české firmě s mezinárodní působností, možnost podílet se na vývoji největších farmaceutických projektů v ČR i zahraničí, odpovídající mzdové ohodnocení
+ mimořádné hodnocení aktivity a iniciativy, příležitost k seberealizaci a dalšímu profesního růstu,
podporu rozvoje a firemního vzdělávání, pružnou pracovní dobu, příjemné, moderní pracovní prostředí a skvělý kolektiv, dovolenou 5 týdnů a další pestré firemní benefity např. stravenky, zvýhodněné telekomunikační služby a jiné, firemní akce (zájezdy na lyže, hory/voda, sportovní a dětský den, bowling, vánoční večírek, teambuildingy aj.).
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 670 416 nebo na e-mail pokorna@blockcrs.cz
ov. 25.2.

již byla obsazena."

ID nabídky:  442781952