Shade

Agentka.cz Chvaletice  Strojní zámečník/zámečnice

Strojní zámečník/zámečnice

20.10.2018

Společnost EP Chvaletice s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strojní zámečník/zámečnice v lokalitě Chvaletice.

Zaměstnavatel EP Chvaletice s.r.o.
Adresa pracoviště K Elektrárně 226
533 12 Chvaletice
GEO: 50.0343742, 15.41535
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zámečnice průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce Chvaletice.
Náplň práce: sestavování ocelových dílů dle výkresové dokumentace
Požadujeme: chuť pracovat, samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.
Vyučení ani praxe v oboru není podmínkou. Nové zaměstnance odborně zaškolíme.
Nabízíme:
- zajímavou práci v zavedené strojírenské firmě
- osobní rozvoj, odpovídající mzdový růst
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené + ostatní benefity
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  443979776