Shade

Agentka.cz Husinec  Elektronik-Konstruktér

Elektronik-Konstruktér

10.10.2018

Společnost Ústav jaderné fyziky AV ČR, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Elektronik-Konstruktér v lokalitě Husinec.

Zaměstnavatel Ústav jaderné fyziky AV ČR, příspěvková organizace
Adresa pracoviště Hlavní 130
250 68 Husinec
GEO: 50.206208, 14.397372
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 26 000 až 32 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Náplň práce
Elektro-technická, testovací, dokumentační, příp. experimentální činnost v rámci Laboratoře neutronové fyziky ÚJF AV ČR zaměřené na výzkum materiálů metodami neutronové difrakce.
Požadujeme
• VŠ/SŠ vzdělání elektro-technického směru
• znalost práce s PC - Excel, Word
• znalost AJ (alespoň pasivní)
• zájem o další vzdělávání
• konstruktivní a inovativní myšlení
• technická zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• bezúhonnost

Tyto odbornosti jsou výhodou:
• programování v LabView, Pascal Script, Python, aj.
• zkušenosti s regulační technikou
• znalost CAD software (např. Autodesk Inventor, ABB RobotStudio)
Nabízíme
• zajímavou a perspektivní práci s možností osobního rozvoje
• profesní růst
• odborné vzdělávání, jazykové kurzy
• 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatková dovolená, stravenky, týdenní pracovní doba 36 hodin
V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis e-mailem na adresu onf@ujf.cas.cz. Prosíme, uvádějte následující text s Vaším e-mailem :
Souhlasím, aby mé osobní údaje, zaslané ÚJF AV ČR, v.v.i. se sídlem Husinec - Řež, čp. 130, 250 68 Řež byly v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., použity výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání a vedení databáze uchazečů o zaměstnání. Souhlas je dán na dobu jednoho roku a lze jej kdykoliv písemně odvo

již byla obsazena."

ID nabídky:  444011520