Shade

Agentka.cz Cheb  Referent/ka nákupu

Referent/ka nákupu

05.10.2018

Společnost BONNEL Technologie, společnost s ručením omezeným hledá nové zaměstnance na pozici Referent/ka nákupu v lokalitě Cheb.

Zaměstnavatel BONNEL Technologie, společnost s ručením omezeným
Adresa pracoviště Wolkerova 2304
350 02 Cheb
GEO: 50.0788916, 12.3811874
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru, nejlépe elektrotechnického
- podmínka: dobrá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
- praxe na podobné pozici min. 1 rok – nákup, obchod nebo logistika, není podmínkou
- uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook)
- zkušenosti s jakýmkoliv podnikovým ERP výhodou
- řidičský průkaz sk. B.

Pracovní náplň:
- komunikace s domácími i zahraničními dodavateli a interními zákazníky
- vyhledávání nových dodavatelů, výrobců v případě potřeby
- odpovědnost za plynulé zásobování výrobním materiálem
- optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek
- úzká spolupráce na nových projektech s kolegy z ostatních oddělení
- zastřešení nákupu náhradních dílů, služeb a zařízení pro všechna oddělení firmy
- hodnocení dodavatelů a řešení reklamací
- evidence v podnikovém ERP – databáze dodavatelů, poptávky, objednávky, vstupní faktury.

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP v perspektivní a stabilní obchodní společnosti
- odpovědnou, zajímavou a různorodou práci v přátelském prostředí
- odpovídající platové ohodnocení
- flexibilní pracovní dobu (příchod 7:00-8.30, odchod 15:30-17:00)
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, finanční odměny, stravenky, občerstvení na pracovišti, teambuildingy).

již byla obsazena."

ID nabídky:  444474112