Shade

Agentka.cz Ústí nad Orlicí  Asistent/ka výroby

Asistent/ka výroby

05.10.2018

Společnost ACE Trade spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent/ka výroby v lokalitě Ústí nad Orlicí.

Zaměstnavatel ACE Trade spol. s r.o.
Adresa pracoviště Vrbová 621
562 03 Ústí nad Orlicí
GEO: 49.9652709, 16.3972445
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo výkonu práce: Vrbová č.p. 621, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3

Požadujeme: komunikativní vystupování, znalost AJ slovem i písmem výhodou, pozitivní přístup k týmové práci, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B.

Pracovní náplň: naskladňování surovin a obalového materiálu, naskladňování hmot a finálních výrobků, komunikace se zákazníky a dodavateli, spolupráce při naplňování obchodních cílů společnosti, vedení týmu brigádnických pozic.

Nabízíme: podnikové stravování, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, zázemí stabilní a rostoucí společnosti, příjemné pracovní prostředí

Kontakt: telefonicky 7.30 - 14.30, emailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  444660992

Další nabídky práce společnosti ACE Trade spol. s r.o.