Agentka.cz Náchod  Klientský/-á pracovník/-ice klientského centra čsob

Klientský/-á pracovník/-ice klientského centra čsob

05.10.2018

Společnost Československá obchodní banka, a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Klientský/-á pracovník/-ice klientského centra čsob v lokalitě Náchod.

Zaměstnavatel Československá obchodní banka, a. s.
Adresa pracoviště Plhovská 87
547 01 Náchod
GEO: 50.417588, 16.168357
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 500 až 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Práce s PC

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), dvousměnný provoz. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky.

Pracovní náplň: poskytování informací o produktech a službách; zpracování příchozích telefonických požadavků klientů, e-mailů; nabídka a prodej produktů a služeb.

Požadavky: kvalifikace - úplné střední odborné vzdělání, komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti, uživatelská znalost práce s PC, základní znalost bankovních produktů výhodou, schopnost učit se nové věci a rozvíjet se, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, profesionalita.

Zaměstnavatel nabízí: měsíční odměny, roční bonus, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na volnočasové benefity - Cafeteria systém, příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Kontakt - Ing. Petrasová Lucie, tel.: 603 800 738, e-mail: lpetrasova@csob.cz (zaslání životopisu).

již byla obsazena."

ID nabídky:  444767232