Agentka.cz Kolín  Marketingový specialista se zaměřením na grafiku / Grafik

Marketingový specialista se zaměřením na grafiku / Grafik

05.10.2018

Společnost DIRAC Industries s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Marketingový specialista se zaměřením na grafiku / Grafik v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel DIRAC Industries s.r.o.
Adresa pracoviště K Automobilce 585
280 02 Kolín
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi marketingový specialista podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Angličtina - Aktivní

Další informace

První kontakt:
Literová Monika, tel.: 323 040 782, od 7:30 do 15:30 hod,
e-mail: monika.literova@diracindustries.com.

Náplň práce:
Práce s Adobe CC (Ps, Illustrator, InDesign atd.)
Tvorba brožur, katalogů, produktových listů pro mezinárodní výrobní společnost
Navrhování demo výrobků a propagačních předmětů pro zahraniční obchodní tým
Pomoc s organizací veletrhů, návrh stránek, ale i řešení administrativy a zajištění, aby vše proběhlo bez problémů
Denní komunikace s obchodním oddělením v zahraničí a řešení jejich aktuálních požadavků
Pomoc s grafikou na webech a spolupráce s kolegy z IT a marketingu.

Požadavky:
SŠ vzdělání, ideálně polygrafické nebo se zaměřením na grafiku
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Zkušenost s grafickými programy, ideálně vektorovou i rastrovou grafikou
Schopnost samostatně tvořit a přicházet s vlastními nápady
Zájem o digitální marketing obecně.

Zaměstnanecké výhody:
Půlroční výkonové bonusy, týden dovolené navíc.

již byla obsazena."

ID nabídky:  444855296