Shade

Agentka.cz Brno  Ekonom

Ekonom

12.05.2019

Společnost MIRAI INTEX s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Ekonom v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel MIRAI INTEX s.r.o.
Adresa pracoviště Tuřanka 858
627 00 Brno
GEO: 49.1675548, 16.6731505
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 48 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi ekonom podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

První kontakt e-mailem

Náplň práce:
" Vypracování nákladových a výnosových analýz
" Sestavování a vyhodnocování plánů středisek
" Reporting vybraných KPI
" Tvorba kalkulací pro výběrová řízení
" Sledování a hodnocení efektivity svěřených středisek
" Zpracování manažerských výkazů
" Podílení se na optimalizačních projektech
" Nastavování metodiky účetních procesů
" Analýzy a kalkulace návratností investičních projektů
" Komunikace s institucemi státní správy, bankami a poskytovateli finančních a pojišťovacích služeb
Požadujeme:
" VŠ vzdělání (ekonomický směr)
" Uživatelská znalost MS Office, znalost Excelu (kontigenční tabulky, používání funkcí)
" Samostatnost, logické uvažování, preciznost, analytické schopnosti
" Znalost základů účetnictví, controllingu
" Velmi dobrá znalost anglického a ruského jazyka, znalost českého jazyka

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou

již byla obsazena."

ID nabídky:  445533696