Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Pomocná síla do kuchyně

Pomocná síla do kuchyně

12.10.2018

Společnost Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208 hledá nové zaměstnance na pozici Pomocná síla do kuchyně v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208
Adresa pracoviště Lužická 1208
500 03 Hradec Králové
GEO: 50.2170364, 15.8470085
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 800 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocná síla podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
Místo výkonu práce: Lužická č.p. 1208, Slezské Předměstí, Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků, dle potřeby vykonává i jiné pomocné práce uložené vedoucí kuchařkou
- Požadujeme: ZŠ
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: milan.kucera@zssever.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  445874176

Další nabídky práce společnosti Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208

Další nabídky práce v lokalitě Hradec Králové »