Agentka.cz Nový Jičín  Prodejci jízdních kol, elektrokol, lyží, sportovních potřeb

Prodejci jízdních kol, elektrokol, lyží, sportovních potřeb

01.12.2018

Společnost Hynek Vlček hledá nové zaměstnance na pozici Prodejci jízdních kol, elektrokol, lyží, sportovních potřeb v lokalitě Nový Jičín.

Zaměstnavatel Hynek Vlček
Adresa pracoviště Lidická 132
741 01 Nový Jičín
GEO: 49.5940799, 18.0089318
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 15 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

z: 9.10.2018, a: 21.11.2018
Praxe v oboru vítána… doškolíme, požadujeme spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, komunikativní schopnosti, solidní vystupování, řidičský průkaz skup. B
Náplň práce: práce s lidmi, popřípadě vedení nové prodejny v NJ. Nástup možný ihned.
Kontakt: Hynek Vlček, telefonicky v pracovní dny v době od 9:00 do 17:00 hodin na č.: 556 821 624, písemně na email: cykloart@cykloart.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  445889024

Další nabídky práce společnosti Hynek Vlček

Další nabídky práce v lokalitě Nový Jičín »