Shade

Agentka.cz  Sociální pracovník- asistent

Sociální pracovník- asistent

13.10.2018

Společnost Oblastní charita Hradec Králové hledá nové zaměstnance na pozici Sociální pracovník- asistent v lokalitě .

Zaměstnavatel Oblastní charita Hradec Králové
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek
Plat 17 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi sociální pracovník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou, nástup od 26.11.2018
- Náplň práce: komunikace s různorodou klientelou (nemocní, závislí, různého věku atd.), zajištění bezpečného průběhu služby, řešení konfliktních situací, praktické poskytování činností v rámci noclehárny (např. příjem a evidence klientů včetně příjmu plateb, výdej lůžkovin, monitoring dodržování provozního řádu, úklid…), vedení evidence poskytnutých činností a průběhu služby, účast na poradách týmu, supervizích
- Požadujeme: způsobilost dle § 116_1 a) zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách výhodou, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu (pro práci v noci), řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, dobrou znalost práce na PC, internetu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, ochotu ztotožnit se s hodnotami Oblastní charity Hradec Králové a posláním pracoviště, praxi v sociálních službách, popřípadě další vzdělání v oblasti sociální práce výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní neziskové organizace, smysluplnou práci, podporu přátelského pracovního týmu , 5 týdnů dovolené (poměrnou část)
- V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou nejpozději do 31. 10. 2018 na adresu: prihlaska3@charitahk.cz následující dokumenty: motivační dopis, strukturovaný životopis, kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení, prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen "GDPR") o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování."
- O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 6. 11. 2018 včetně.
- Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení - ve čtvrtek 8. 11. 2018
- Předpokládaný termín nástupu - od 26. 11. 2018 nebo dle dohody.
- Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel. č.: 777 721 620, 774 516 098
Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové

již byla obsazena."

ID nabídky:  446079744