Shade

Agentka.cz Jablonec nad Nisou  Montér/technik

Montér/technik

20.10.2018

Společnost LSC, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Montér/technik v lokalitě Jablonec nad Nisou.

Zaměstnavatel LSC, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Palackého 1006
466 01 Jablonec nad Nisou
GEO: 50.730021, 15.169913
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

MONTÉR/TECHNIK
Náplň práce :
-montážní činnosti
-částečné řešení interních servisů

Očekáváme:
-flexibilitu, schopnost samostatné práce
-základní servisní IT dovednosti, zodpovědnost
-základní znalost IT a sítových řešení

Výhoda pro nástup:
Mechanická zručnost, základní znalost silno-slabo proudové problematiky

Nabízíme:
-Systém odměňování pevné částky a bonusů za nadlimitní počty vyfakturovaných hodin a speciální bonusy za správu významných zakázek a zákazníků
-Mzda min. 18 000 tis. Kč hrubého a výše dle bonusů za zakázky
-Firemní vůz s možností soukromých cest, mobilní smartphone s internetem
-Kancelář v bývalém objektu JBX

Životopisy emailem nebo osobně prodejna LSCJABLONEC.CZ

již byla obsazena."

ID nabídky:  447019008