Agentka.cz Pardubice  Strojní mechanik/mechanička strojů a zařízení

Strojní mechanik/mechanička strojů a zařízení

20.10.2018

Společnost ELDIS Pardubice, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strojní mechanik/mechanička strojů a zařízení v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel ELDIS Pardubice, s.r.o.
Adresa pracoviště Dělnická 469
533 01 Pardubice
GEO: 50.024375, 15.8222666
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice
Nástup možný ihned
Náplň práce: montáž mechanických sestav (skříně, převodovky, spojky), zámečnické práce, měření a mezioperační kontrola
Požadavky: SOU strojní, znalost čtení technických výkresů, znalost měření, manuální zručnost, pečlivost.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky/možnost závodního stravování, parkování u areálu firmy zdarma, kolárna v areálu, možnost napracovat si hodiny
První kontakt e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  447114752