Shade

Agentka.cz Pohořelice  Prodavač/ka masa a uzenin

Prodavač/ka masa a uzenin

21.10.2018

Společnost MAKOVEC, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač/ka masa a uzenin v lokalitě Pohořelice.

Zaměstnavatel MAKOVEC, a.s.
Adresa pracoviště Sportovní 1610
691 23 Pohořelice
GEO: 49.0319625, 16.6184702
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 19 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavač podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Požadujeme: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti.
Náplň práce: prodej masa a uzenin, doplňování, úklid.
Zaměstnanecké výhody: Jídelní kupóny (stravenky) za 118,- / směna, 2x ročně mimořádné prémie.

již byla obsazena."

ID nabídky:  447211520

Další nabídky práce společnosti MAKOVEC, a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Pohořelice »