Shade

Agentka.cz Pardubice  Poradce/poradkyně pro rodinné finance

Poradce/poradkyně pro rodinné finance

24.10.2018

Společnost Finanční Institut s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Poradce/poradkyně pro rodinné finance v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel Finanční Institut s.r.o.
Adresa pracoviště Jahnova 8
530 02 Pardubice
GEO: 50.0376436, 15.7813038
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi poradce průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice.
Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici Poradce pro rodinné finance.
Náplň práce: - realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti - spolupráce s analytickým oddělením - nastavení optimálního portfolia klienta - budování důvěrného vztahu s klientem
Požadujeme: - ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita nebo praxe v oboru - pozitivní přístup k práci - ŘP skupiny B - licence PPZ od ČNB - výhodou - výborné komunikační dovednosti - uživatelskou znalost na PC
Nabízíme: - zajištěnou klientelu callcentrem společnosti - zázemí pobočky a veškerý servis zdarma
- pravidelná školení a workshopy - přátelský tým, který Ti se vším pomůže - pro šikovné poradce možnost kariérního růstu
V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz/m
nebo zašlete svůj profesní CV na personal.oddeleni.hk@financni-institut.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  447469824