Shade

Agentka.cz Karlovy Vary  Masér - masérka ve zdravotnictví

Masér - masérka ve zdravotnictví

13.01.2019

Společnost Imperial Karlovy Vary a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Masér - masérka ve zdravotnictví v lokalitě Karlovy Vary.

Zaměstnavatel Imperial Karlovy Vary a.s.
Adresa pracoviště U Imperiálu 7
360 01 Karlovy Vary
GEO: 50.219191, 12.885042
Úvazek turnusové služby
Plat 18 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi masérka podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

MASÉR - MASÉRKA pro zdravotnictví

Pracovní náplň:
* provádí rehabilitační, klasické a další regenerační masáže dle ordinace lékaře

Nabízíme:
* získání zkušeností z prestižních lázní pod vedením špičkových profesionálů
* placené zdravotní volno Sick Days
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* personální obědy za 15,- Kč
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* další profesní vzdělávání
* ubytování

Požadujeme:
* osvědčení Masér ve zdravotnictví
* znalost NJ, RJ, či AJ výhodou
* další osvědčení pro specializované masáže výhodou

Pracovní podmínky:
* pracovní doba 7:30 - 19:30, (víkendové příplatky vyšší oproti zákoníku práce)

Místo výkonu práce: Hotel Imperial

Konktakt: 353206007, HR@imperial-group.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  448244736