Agentka.cz Kouřim  Síťový specialista pro správu datových služeb

Síťový specialista pro správu datových služeb

14.11.2018

Společnost TECHart systems s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Síťový specialista pro správu datových služeb v lokalitě Kouřim.

Zaměstnavatel TECHart systems s.r.o.
Adresa pracoviště Komenského 128
281 61 Kouřim
GEO: 50.00186, 14.977273
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 65 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

První kontakt:
e-mail: dubravcikova@techart.cz,
osobně: denně 9 - 10 hod.

Náplň práce:
Správa internetové sítě a serverů.

Požadavky:
Znalost Linux, Cisco, OSI a síťové architektury, spolehlivost a pečlivost, časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B.

Pracovní doba:
8 - 16:30 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, firemní telefon, notebook, automobil a 3 dny sick days ročně.

již byla obsazena."

ID nabídky:  448566784