Shade

Agentka.cz Český Těšín  Všeobecné sestry bez specializace

Všeobecné sestry bez specializace

12.08.2020

Společnost Nemocnice Český Těšín a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Všeobecné sestry bez specializace v lokalitě Český Těšín.

Zaměstnavatel Nemocnice Český Těšín a.s.
Adresa pracoviště Ostravská 783
737 01 Český Těšín
GEO: 49.746615, 18.612817
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 21 300 až 32 070 Kč
Nabízený plat je pro profesi sestry průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Požadavky:
- Odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona 96/2004 Sb.,
- Rozsah její činnosti je určen vyhláškou 55/2011 Sb. o činnostech zdravotnických pracovníků
Náplň práce:
- Práce na lůžkovém oddělení následné péče nebo odborné ošetřovatelské péče

Způsob kontaktu: e-mailem: alice.ruckova@nct.agel.cz nebo osobně. (Nemocnice Č. Těšín)

již byla obsazena."

ID nabídky:  448646144

Další nabídky práce společnosti Nemocnice Český Těšín a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Český Těšín »