Shade

Agentka.cz Holice  Prodavač/ka

Prodavač/ka

01.11.2018

Společnost ZEMAN maso - uzeniny a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač/ka v lokalitě Holice.

Zaměstnavatel ZEMAN maso - uzeniny a.s.
Adresa pracoviště Hradecká 1122
534 01 Holice
GEO: 50.0735629, 15.9832593
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 14 900 až 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavač podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup možný IHNED
Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny.
Požadujeme: praxi v obchodě výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC.
Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv.
Zaměstnanecké výhody: stravenky 70,- Kč, bonusy.
Možnost spolupráce brigádně 90 - 100,- Kč/hod.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  448737536