Shade

Agentka.cz Jaroměř  Mechanik/-čka

Mechanik/-čka

02.11.2018

Společnost MOTOCHIP s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Mechanik/-čka v lokalitě Jaroměř.

Zaměstnavatel MOTOCHIP s.r.o.
Adresa pracoviště Na Cihelnách 12
551 01 Jaroměř
GEO: 50.3494957, 15.9112513
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: opravy motocyklů, skútrů, ATV.

Požadavky: vzdělání - min. vyučení se zaměřením na strojírenství, automobilový průmysl; řidičský průkaz sk. A, B; bezúhonnost; výhodou praxe v oboru.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: motochip@email.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  448859648

Další nabídky práce společnosti MOTOCHIP s.r.o.