Agentka.cz Řepov  Řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače

Řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače

30.11.2018

Společnost M. Preymesser logistika, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače v lokalitě Řepov.

Zaměstnavatel M. Preymesser logistika, spol. s r.o.
Adresa pracoviště  174
293 01 Řepov
GEO: 50.153386, 14.526456
Úvazek třísměnný provoz
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Další informace

NÁPLŇ PRÁCE
•Práce v třísměnném pracovním režimu nebo v 12 hod směnách
•Nakládka, vykládka ČR

POŽADUJEME
•Řidičský průkaz skupiny C a E
•Psychotesty
•Profesní průkaz
•Karta do tachografu
•Praxe v oboru

NABÍZÍME
•Práci v příjemném a přátelském prostředí
•Zajímavé finanční ohodnocení
•Jednorázové roční prémie
•Příspěvek na penzijní připojištění
•Čisté pracovní prostředí
•Pracovní oděvy, obuv
•Důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání
•5 týdnů dovolené
•Stravenky
Více informací na https//kariera.preymesser.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  450210816