Agentka.cz Pardubice  Vedoucí oddělení operativního leasingu BARTH Operák

Vedoucí oddělení operativního leasingu BARTH Operák

Společnost Autocentrum BARTH a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí oddělení operativního leasingu BARTH Operák v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel Autocentrum BARTH a.s.
Adresa pracoviště Hůrka 1798
530 12 Pardubice
GEO: 50.0469764, 15.8089211
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 40 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice
Nástup možný IHNED.
Náplň práce :
" organizace práce, motivace a celkové vedení týmu
" tvorba kalkulací na jednotlivé značky a odpovědnost za inzerci
" rozdělování poptávek
" jednání se zákazníky a partnery
" plánování marketingových aktivit
" reporty vedení společnosti
Požadavky :
" zkušenosti s vedením obchodního týmu podmínkou
" orientace ve finančních produktech souvisejících s prodejem vozů na operativní leasing
" odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
" výborné komunikační a prezentační dovednosti, příjemné vystupování
" aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
" trestní bezúhonnost
" SŠ/VŠ vzdělání
" řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme :
" zázemí stabilní společnosti
" zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách
" služební vůz - k dispozici nejnovější modely předváděcích vozidel
" čisté, nové a moderní pracovní prostředí
" nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" účast na firemních zahraničních cestách - např. Karibik, Mauricius, Reunion, Švýcarsko atd.
" zaměstnanecké výhody a benefity
" spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
" přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
" kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
" přístup k novým technologiím a technickému vybavení
Zaměstnanecké výhody: - benefity - příspěvek na obědy, sportovní aktivity, vstupenky na koncerty, hokej, dostihy ZDARMA...

První kontakt telefonicky v době 8.30 - 16:00 nebo emailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  450246144