Shade

Agentka.cz Chvaletice  Svářeč/ka

Svářeč/ka

14.11.2018

Společnost EP Chvaletice s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Svářeč/ka v lokalitě Chvaletice.

Zaměstnavatel EP Chvaletice s.r.o.
Adresa pracoviště K Elektrárně 226
533 12 Chvaletice
GEO: 50.0343742, 15.41535
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi svářeč podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Zkoušky svařování

Další informace

Místo výkonu práce Chvaletice.
Pracovní doba: od 6:00 do 14:30
Pracovní náplň: svařování ocelových dílů metodou 135 (svařování v ochranné atmosféře)
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (všední dny od 8:00 do 14:00)

již byla obsazena."

ID nabídky:  450660352

Další nabídky práce společnosti EP Chvaletice s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Chvaletice »