Shade

Agentka.cz Trmice  Operátor automatické výrobní linky

Operátor automatické výrobní linky

16.11.2018

Společnost KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor automatické výrobní linky v lokalitě Trmice.

Zaměstnavatel KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.
Adresa pracoviště Důlní 362
400 04 Trmice
GEO: 50.64827, 13.989213
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce: Důlní č.p. 362/2, Trmice.
Náplň práce: práce na automatické výrobní lince ,výroba dle technologického postupu, hlášení neshod, kontrola jakosti dle kontrolního postupu, práce s technickými výkresy, práce s měřícími zařízeními.
Požadujeme: ZŠ a praxe na obdobné pozici nebo vyučení bez praxe, Ukrajinský jazyk - výhodou, ochota, chuť učit se
Nabízíme: zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, účast na programu na nákupu akcií firmy Rheinmetall AG, účast na programu Zdravá firma).
Kontakt : na e-mail.

již byla obsazena."

ID nabídky:  450914048