Agentka.cz Olomouc  Projektant junior, technik, projektant pozemkových úprav

Projektant junior, technik, projektant pozemkových úprav

19.01.2019

Společnost ORIS, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Projektant junior, technik, projektant pozemkových úprav v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel ORIS, s.r.o.
Adresa pracoviště Mišákova 280
779 00 Olomouc
GEO: 49.581939, 17.251147
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi projektant podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracoviště: Mišákova č.p. 280/44, Olomouc. Nástup dle dohody.
Požadavky: ÚSO s maturitou nebo ÚSV nebo VŠ; znalost na PC, znalost programu Word, Excel. Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: příprava podkladů, tvorba projektové, mapové a výkresové dokumentace, komunikace s lidmi.
Nabízíme: pružná pracovní doba, telefon, práce v kanceláři i v terénu, internet, možnost osobního rozvoje. Navýšení mzdy podle vzdělání a praxe.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

již byla obsazena."

ID nabídky:  450994176

Další nabídky práce společnosti ORIS, s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Olomouc »