Shade

Agentka.cz Hlavní město Praha  Obchodně-technický pracovník

Obchodně-technický pracovník

Společnost EKOPLANT, s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodně-technický pracovník v lokalitě Hlavní město Praha.

Zaměstnavatel EKOPLANT, s. r. o.
Adresa pracoviště Hlavní město Praha
Úvazek plný, jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Znalost práce na PC (MS Office, Internet)
Znalost myslivecké terminologie - výhodou
Aktivní a kreativní přístup
Řidičský průkaz sk. B
Loajalitu, spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Další informace

Náplň práce:
- obchodně-administrativní činnosti
- zodpovídání technických dotazů
- kontaktování vybraných zákazníků, zjištění jejich potřeb a obchodních informací
- zakládání adres zákazníků do databáze

již byla obsazena."

ID nabídky:  451338752

Další nabídky práce společnosti EKOPLANT, s. r. o.

Další nabídky práce v lokalitě Hlavní město Praha »

Zdroj: EKOPLANT, s. r. o.