Shade

Agentka.cz Liberec  Úklid - výpomoc

Úklid - výpomoc

21.11.2018

Společnost Oční klinika Liberec, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Úklid - výpomoc v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Oční klinika Liberec, s.r.o.
Adresa pracoviště Dr. Milady Horákové 49
460 06 Liberec
GEO: 50.7574305, 15.0593119
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 90 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Sháníme výpomoc při úklidu Oční kliniky LIBEREC s.r.o. v operačních dnech. Jedná se o cca hodinu Vašeho času v odpoledních hodinách.
Náplň práce: úklid prostor operačního sálu
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu (2-4x týdně 1 hodina v odpoledních hodinách)
Nabízíme: DPP 90,-Kč/hod
Kontaktní osoba: vrchní sestra, e-mail: martina.adamcova@ocniklinikaliberec.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  451673856

Další nabídky práce společnosti Oční klinika Liberec, s.r.o.