Shade

Agentka.cz Liberec  Manipulační dělník pro stěhování strojů

Manipulační dělník pro stěhování strojů

22.11.2018

Společnost Europe Automotive Holding, a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Manipulační dělník pro stěhování strojů v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Europe Automotive Holding, a. s.
Adresa pracoviště Šrámkova 143
460 10 Liberec
GEO: 50.7621956, 15.009609
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Stěhovací a manipulační pracovník - pružná pracovní doba, od 22 000, minimálně střední odborné
Náplň práce:
- demontáže, montáže a stěhování výrobních linek, strojů, lisů, převážně v automotive
Požadujeme:
- zkušenosti se stěhováním, demontážemi a instalacemi výrobních linek, strojů, lisů apod. podmínkou
- vazačský průkaz podmínkou
- řidičský průkaz na VZV podmínkou - min. 5 tun
- svářečský průkaz výhodou
- znalost pneumatiky a hydrauliky podmínkou, fyzická zdatnost, dochvilnost, flexibilita, schopnost samostatného myšlení
- perfektní dodržování BOZP
- ŘP sk. B - podmínkou, C a E výhodou,
- zkušenosti s vyvažováním strojů
- zkušenosti s používáním hydraulických zvedacích systémů (jeřábník / operátor hydraulických portálových jeřábů výhodou)
- schopnost práce v týmu
- schopnost montáže a demontáže technologie bez projektové dokumentace
Nabízíme:
- pružná pracovní doba
- pravidelná valorizace platu
- možnost práce na dobu neurčitou
- práce v české společnosti
- roční odměny při splnění hospodářského výsledku
- odborná školení a kurzy pro zvýšení odbornosti
- bonus za nulovou absenci
- účast na zajímavých projektech
- práce s unikátním moderním vybavením - hydraulické zvedací systémy do 160 t, halové jeřáby od 25 t do 65 t

již byla obsazena."

ID nabídky:  451749120