Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  VŠ analytický chemik/čka

VŠ analytický chemik/čka

28.11.2018

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem hledá nové zaměstnance na pozici VŠ analytický chemik/čka v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Adresa pracoviště Moskevská 1531
400 01 Ústí nad Labem
GEO: 50.6634754, 14.0315486
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 110 až 28 750 Kč
Nabízený plat je pro profesi chemik podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Příprava vzorků k chemické analýze (vody, zeminy, ovzduší, odpady)
Analýza vzorků (HPLC, GC-MS)
Samostatná práce s laboratorním informačním systémem
Vedení laboratorní dokumentace
Spolupráce s ostatními složkami ZÚ a jinými organizacemi při řešení výzkumných úkolů
Požadujeme:
VŠ chemického směru (vhodné i pro absolventy)
Praxe v chemické laboratoři - výhodou
Organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
Nabízíme:
Práce na plný úvazek
Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením - zástup za MD
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
Zázemí stabilní společnosti
5 týdnů dovolené + 2 sick days
Stravenky
Kontakt: e-mailem zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi.
Více informací na www.zuusti.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  452516352