Agentka.cz Praha  Pracovníci v ochraně a podpoře veřejného zdraví do Oddělení hygieny dětí a mladistvých

Pracovníci v ochraně a podpoře veřejného zdraví do Oddělení hygieny dětí a mladistvých

29.11.2018

Společnost Státní zdravotní ústav hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci v ochraně a podpoře veřejného zdraví do Oddělení hygieny dětí a mladistvých v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Státní zdravotní ústav
Adresa pracoviště Šrobárova 49
100 00 Praha
GEO: 50.076012, 14.472923
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 22 800 až 40 350 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Podrobnosti viz příloha. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo níže uvedený e-mail.
Zástup za rodičovskou dovolenou.

Požadujeme dokončené VŠ nebo SŠ vzdělání zdravotnického nebo pedagogického směru, zdravotní setra výhodou, práce na PC, velmi dobré komunikační dovednosti. Hlavní náplň činnosti: podílí se na aktivitách podpory zdraví pro děti, dospělé, seniory, připravuje projekty, zdravotně edukační materiály a kampaně v podpoře zdraví, poskytuje základní poradenství ohledně zdravého životního stylu. Jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou.
Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti:

" podílí se na aktivitách podpory zdraví pro děti, dospělé, seniory
" připravuje projekty, zdravotně edukační materiály a kampaně v podpoře zdraví
" poskytuje základní poradenství ohledně zdravého životního stylu
" organizačně se podílí na zajišťování vzdělávacích a propagačních akcí
" hodnotí a interpretuje výsledky šetření na úseku hygieny a mladistvých
" zajišťuje administrativní práce pro vedoucí oddělení
Požadujeme:
" dokončené VŠ nebo SŠ, zdravotnického nebo pedagogického směru, zdravotní sestra výhodou
" práce na PC
" velmi dobré komunikační dovednosti
Nabízíme:

- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružná pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka

již byla obsazena."

ID nabídky:  452723200