Agentka.cz Svésedlice  Obchodní zástupce pro rusky mluvící země

Obchodní zástupce pro rusky mluvící země

01.12.2018

Společnost HAVEL COMPOSITES CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce pro rusky mluvící země v lokalitě Svésedlice.

Zaměstnavatel HAVEL COMPOSITES CZ s.r.o.
Adresa pracoviště  67
783 54 Svésedlice
GEO: 49.586335, 17.383711
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Pracoviště: Svésedlice č.p. 67. Nástup možný ihned.
Co požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
- Ruský jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovni (komunikace se zákazníky) + anglický jazyk
- Vyjednávací dovednosti, komunikační a prezenční dovednosti
- Příjemné a zodpovědné jednání
- Časová flexibilita, samostatnost
- Řidičský průkaz sk. B
- Velmi dobrá znalost práce na PC (informační systém Pohoda výhodou)
- Zkušenosti z jiných obchodních pozic vítány
Náplň práce:
- Péče o stávající klienty
- Aktivní vyhledávání nových klientů, vyjednávání o cenách a dalších podmínkách
- Obchodní a technické poradenství, zajištění kompletní dodávky podle potřeb a požadavků zákazníka
- Zpracování nabídek
- Účast na produktových a obchodních školeních
- Prezentace firmy na výstavách a veletrzích
Co nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení - fixní plat 22 000 Kč + provize z prodeje
- Příjemné pracovní prostředí silné a stabilní společnosti
- Zajímavou a pestrou práci na obchodně-technické pozici v perspektivním oboru
- Možnost prezentovat a prodávat moderní materiály
- Příležitost k profesnímu a odbornému rozvoji
- Možnost návštěvy zahraniční v rámci služební cesty
- Notebook, telefon
Jedná se o pracovní poměr, jednosměnný, 40 hod týdně.
Kontakt POUZE e-mailem: opletalovao@havel-composites.com.

již byla obsazena."

ID nabídky:  452888576