Shade

Agentka.cz Vratimov  Asistent/ka zahraničního obchodu

Asistent/ka zahraničního obchodu

06.12.2018

Společnost BATERIE CENTRUM, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent/ka zahraničního obchodu v lokalitě Vratimov.

Zaměstnavatel BATERIE CENTRUM, s.r.o.
Adresa pracoviště Říční 974
739 32 Vratimov
GEO: 49.7665027, 18.3037603
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Němčina - Pasivní
Ruština - Pasivní
Španělština - Pasivní
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

Pracoviště: Říční 974/2, Vratimov
Kontakt e-mailem.

Požadavky:
SŚ, VŠ, word, excel, hlavní jazyk - anglický, vedlejší jazyk - němčina, španělština, rumunština, ruština

Náplň práce: vyhledávání potenciálních zákazníků v Evropě, účast na veletrzích, služební cesty po Evropě

Možnost růstu do stavu samostatného obchodníka + 50.000 Kč

již byla obsazena."

ID nabídky:  453529600

Další nabídky práce společnosti BATERIE CENTRUM, s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Vratimov »