Agentka.cz České Budějovice  RUBY PROGRAMÁTOR, České Budějovice

RUBY PROGRAMÁTOR, České Budějovice

07.12.2018

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici RUBY PROGRAMÁTOR, České Budějovice v lokalitě České Budějovice.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa České Budějovice
GEO: 48.97387, 14.4749458
Úvazek plný
Plat 30 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Webové aplikace Vám nejsou cizí? Máte zkušenosti nebo alespoň povědomí o vývoji v Ruby? Pošlete nám životopis, pro pobočku IT společnosti v Českých Budějovicích hledáme RUBY PROGRAMÁTORA.

Náplň práce:
- vývoj webových aplikací
- vývoj webových portálů
- komunikace s klienty
- spolupráce s vývojáři mobilních aplikací

13. plat
5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba
příspěvek na vzdělávání a sport
stravenky
telefon a notebook i k soukromým účelům

již byla obsazena."

ID nabídky:  453744896

Další nabídky práce společnosti Grafton Recruitment s.r.o.