Agentka.cz Bruntál  Samostatný pracovník úklidu, předák, obsluha mycích strojů

Samostatný pracovník úklidu, předák, obsluha mycích strojů

14.12.2018

Společnost CORA PLUS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Samostatný pracovník úklidu, předák, obsluha mycích strojů v lokalitě Bruntál.

Zaměstnavatel CORA PLUS s.r.o.
Adresa pracoviště Zahradní 1442
792 01 Bruntál
GEO: 50.007676, 17.468845
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 90 až 90 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46
vyhrazeno pro OZP !

Hledáme vhodného kandidáta na volné pracovní místo "samostatný pracovník úklidu, předák " na pracoviště Bruntál, Zahradní 46.

Náplň práce : úklid prostor
6 hodin práce se strojem
2 hodiny předák -rozvážet zboží na střediska, provádět kontroly úklidu, vozit zaměstnance
na práci služebním autem, zajišťovat vícepráce pro klienty, zastupovat
úklidové pracovníky.

Požadujeme : trestní bezúhonnost
schopnost samostatně pracovat
spolehlivost
zodpovědnost
časová flexibilita
řidičský průkaz sk.B
potravinářský průkaz
práce na pc

Pracovní úvazek zkrácený: 40 hodin týdně.

Pracovní doba: úklidy dle rozpisu ranní od 06.30-15.00 hodin, včetně přestávky na oběd a oddech.

Pracovní místo je vyhrazené pro OZP/OZZ

- Zázemí stabilní celorepublikové společnosti
- Odpovídající finanční a prémiové ohodnocení
- Firemní benefity (stravenky)
životopis zaslat na e - mail : bruntal@cora-management.cz, bližší informace na tel. č. 777 737 596 / Po - Pá vždy od 7.00 do 10.00 a od 14.00 do 15.00 hodin /.
Z : 12.12.2018

již byla obsazena."

ID nabídky:  454696448