Shade

Agentka.cz Lázně Bohdaneč  Masér/ka

Masér/ka

15.12.2018

Společnost Léčebné lázně Bohdaneč a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Masér/ka v lokalitě Lázně Bohdaneč.

Zaměstnavatel Léčebné lázně Bohdaneč a.s.
Adresa pracoviště Masarykovo nám. 6
533 41 Lázně Bohdaneč
GEO: 50.076059, 15.679826
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 480 Kč
Nabízený plat je pro profesi masér podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč.
Pracovní náplň:
" bezchybné poskytování veškerých procedur Wellness centra na základě aktuálních odborných znalostí (primárně masáže, dále pak koupele, zábaly)
Požadavky:
" znalost rekondičních a sportovních masáží
" certifikáty, znalost a praxe v poskytování ostatních masáží výhodou (lávové kameny, medová masáž, čokoládová masáž, křišťálová masáž, tokoriki aj.)
" komunikativnost, samostatnost, odpovědnost
" profesionální a proklientské chování
" časová flexibilita
Nabízíme:
" nástup na hlavní pracovní poměr
" zajímavou práci u stabilní lázeňské společnosti
" příjemné pracovní prostředí
" zaměstnanecké benefity
" závodní stravování
" možnost dalšího odborného vzdělávání
" nástup ihned nebo dle domluvy
Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecká strava, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená nad rámec Zákoníku práce, …
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  454844416