Shade

Agentka.cz Praha  Head of Digital Operations Team Marketing

Head of Digital Operations Team Marketing

20.12.2018

Společnost Adecco EMEA business solutions, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Head of Digital Operations Team Marketing v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Adecco EMEA business solutions, s.r.o.
Adresa pracoviště Pikrtova 1737
140 00 Praha
GEO: 50.051232, 14.4412176
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 120 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

místo výkonu práce: Pikrtova č.p. 1737/1a, Nusle,140 00 Praha 4
kontakt: Poláková Alžběta, e-mail: alzbeta.polakova@adecco.com
Výborná znalost AJ; FR výhodou
Časová flexibilita, ochota pravidelně cestovat mimo ČR
Zkušenost na obdobné pozici min. 5 let; zkušenosti s vedením týmů v rámci několika zemí
Náplň Práce:
Kompletní zodpovědnost za vedení týmů zodpovědných za oblast digitálního marketingu společnosti
Zodpovědnost a podpora značky "The Adecco Group"
Zodpovědnost za webové stánky v jednotlivých zemích skupiny "The Adecco Group"
Zam. výhody: stravenky, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, příspěvky na sportovní aktivity

již byla obsazena."

ID nabídky:  455411200