Shade

Agentka.cz Prostějov  Vedoucí školní jídelny

Vedoucí školní jídelny

20.12.2018

Společnost Mateřská škola Prostějov, Partyzánská ul.34, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí školní jídelny v lokalitě Prostějov.

Zaměstnavatel Mateřská škola Prostějov, Partyzánská ul.34, příspěvková organizace
Adresa pracoviště Partyzánská 3974
796 01 Prostějov
GEO: 49.4750976, 17.1145463
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 413 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup ihned. Zástup za dlouhodobou nemoc. VHODNÉ I PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Zbudilová, ředitelka tel.: 605 235 940.
Požadavky: znalost problematiky školního stravování, znalost práce na PC.
Náplň práce: normování jídel, vedení evidence strávníků, platby z MŠ. Plat dle započitatelné praxe. PD: Po-Pá zkrácený úvazek 0,6. Pracovní doba dle dohody. Možnost prodloužení spolupráce.

již byla obsazena."

ID nabídky:  455449344

Další nabídky práce společnosti Mateřská škola Prostějov, Partyzánská ul.34, příspěvková organizace

Další nabídky práce v lokalitě Prostějov »