Shade

Agentka.cz Tábor  Dělník ve výrobě

Dělník ve výrobě

06.01.2019

Společnost YPSOTEC s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník ve výrobě v lokalitě Tábor.

Zaměstnavatel YPSOTEC s.r.o.
Adresa pracoviště Vožická 3149
390 02 Tábor
GEO: 49.4149858, 14.685776
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 16 000 až 17 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Náplň práce:
Ruční mechanické práce, vrtání, odjehlování, začišťování.
Požadujeme:
Střední odborné vzdělání (vyučen)
Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost s důrazem na kvalitu odvedené práce
Nabízíme:
Zázemí rostoucí firmy, odpovídající platové ohodnocení, pracovní oděv, obuv, závodní stravování, pořádáme akce pro zaměstnance, kurzy německého jazyka, odměny za pracovní výročí, docházku.
Kontakt emailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  456624640