Agentka.cz Kladno  Sociální pracovník nebo adiktolog nebo psycholog

Sociální pracovník nebo adiktolog nebo psycholog

06.01.2019

Společnost Zařízení sociální intervence Kladno hledá nové zaměstnance na pozici Sociální pracovník nebo adiktolog nebo psycholog v lokalitě Kladno.

Zaměstnavatel Zařízení sociální intervence Kladno
Adresa pracoviště Jana Palacha 1620
272 01 Kladno
GEO: 50.1434664, 14.0945073
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sociální pracovník podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Požadujeme:
VŠ vzdělání humanitního zaměření (např. adiktologie, psychologie, sociální práce, speciální pedagogika, apod.)
Akreditovaný psychoterapeutický výcvik (minimálně za polovinou).
Zájem o dlouhodobou práci s dětmi, adolescenty a rodinnými systémy.
Schopnost pracovat v týmu i samostatně. Trestní bezúhonnost. Praxe v oboru vítána.

Náplň práce:
samostatná terapeutická a poradenská práce s osobami ohroženými závislostí resp. závislými, s klienty s návykovým až škodlivým užíváním, s celými rodinnými (často nefunkčními) systémy (látková i nelátková závislost, kyberšikana, sociální sítě, výchovné problémy, atd.).
Skupinový, týmový i individuální program.
Příprava a vedení psychoterapeutických skupin, aktivit pro nácvik sociálních dovedností, vedení individuálních konzultací, administrativa.
Poskytování sociálně-právního a odborného poradenství.
Samostatné plnění úkolů služby systematického programu Ada+

Nabízíme:
dlouhodobou poradenskou a psychoterapeutickou práci s rodinnými systémy a s dětmi a adolescenty potýkající se s problémy v oblasti užívání návykových látek a závislostního chování.
Koordinaci péče s dalšími odborníky - s OSPOD, školami, pobytovými zařízeními, účast na výchovných komisích a případových konferencích.
Zajímavou, samostatnou, smysluplnou, tvořivou, odpovědnou práci.
Příležitosti k profesnímu i osobnostnímu růstu, samostatné vedení terapeutických dětských skupin.
Práci v dobrém, stabilním týmu, který vítá a podporuje kreativitu a rozvoj (adiktolog, psychoterapeut, psycholog, psychiatr, sociální pracovník).
Týmovou a intervizní supervizi.
Mzdové podmínky odpovídající tabulkám MPSV s příplatky a osobním ohodnocením.
Práci v příjemném prostředí v centru města Kladna.

již byla obsazena."

ID nabídky:  456710144