Shade

Agentka.cz Nýrsko  Interní auditor

Interní auditor

09.01.2019

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Interní auditor v lokalitě Nýrsko.

Zaměstnavatel Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Adresa pracoviště  44
340 22 Nýrsko
GEO: 49.344007, 13.219528
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 4 000 až 6 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

POŽADUJEME: SŠ vzdělání, praxe v oboru účetně-ekonomickém, výpis z rejstříku trestů, očkování proti žloutence typu B - ENGERIX (s nástupem alespoň 2 dávky)
NÁPLŇ PRÁCE: provádění vnitřního kontrolního systému, kontrolní, metodická činnost
ÚVAZEK: 0,2 (8 hodin týdně) - formou pracovního poměru, DPP nebo DPČ
OHODNOCENÍ: 4 000 - 6 000 Kč /měsíc dle zkušeností a vzdělání
ŽIVOTOPISY zasílejte elektronicky na adresu k.simkova@dozpbystrice.cz
KONTAKT možný i telefonicky nebo po dohodě osobně

již byla obsazena."

ID nabídky:  457110784

Další nabídky práce společnosti Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace