Agentka.cz Ostrava  Obsluha technologického zařízení - paster specialista

Obsluha technologického zařízení - paster specialista

10.01.2019

Společnost Mlékárna Kunín a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha technologického zařízení - paster specialista v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel Mlékárna Kunín a.s.
Adresa pracoviště Martinovská 3291
723 00 Ostrava
GEO: 49.8553764, 18.1796314
Úvazek neurčeno
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Pracoviště: Ostrava - Martinov

Kontakt : V případě zájmu pište na e-mail, volejte, případně je možno zanechání osobního dotazníku na vrátnici areálu v Martinově.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, vedení technologických záznamů
- Kontrola jakosti a nezávadnosti výrobků, zejména podle výsledků vstupní, mezioperační a výstupní kontroly, vedení záznamů
- Vizuální kontrola jakosti výrobků (kontrola svárů, hmotnost)
- Obsluha centrální čistící stanice

Požadavky:
- SOU, SŠ s maturitou, potravinářství nebo mlékárenství velkou výhodou
- Praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou né podmínkou
- Znalost práce na PC
- Zodpovědnost, kreativní myšlení, proaktivní přístup

Benefity:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování- závodní jídelna
- Možnost nákupu výrobků za zvýhodněné ceny
- Po roce příspěvek na penzijní pojištění
- Naše zaměstnance vybavujeme pracovním oblečením, ochrannými pracovními pomůckami
- Svozová doprava ze směru Nový Jičín- Kunín- Bartošovice- Hukovice- Studénka- Martinov a zpět na všechny směny (příspěvek na dopravu).

NEPOSÍLAT UCHAZEČE S DOPORUČENKAMI.

již byla obsazena."

ID nabídky:  457264896